Jan Goth
Na dostizích
Id: 339101
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 45 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 7128x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 56