Jan Goth
Uhlíři
Id: 410201
olej/karton, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, malba v ploše odřená
zobrazeno: 1339x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč