Jan Grimm
Herečky v šatně II
Id: 510201
olej/sololit, rozměr 45 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 325x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 800 Kč