Jan Grimm
Krajina u Litoměřic
Id: 341302
olej/plátno, rozměr 71,5 x 88 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu
zobrazeno: 1151x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 100 Kč