Jan Grimm
V kavárně 2
Id: 9702
olej/překližka, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 82, autorsky rámováno, volné v rámu, krakeláž v malbě, původní stav
zobrazeno: 3243x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 900 Kč