Ján Hála
Koupání
Id: 132109
olej/plátno, rozměr 64 x 74 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na malbě i rámu, krakelováno
zobrazeno: 10391x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
47 000 Kč