Ján Hála
Na cestě z pole
Id: 312001
olej/plátno, rozměr 37 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně původní autorská razítka a evidenční číslo
zobrazeno: 18947x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 50