Ján Hála
Slepička s kuřátky
Id: 54304
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav
zobrazeno: 2840x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
23.11.2016, 20:48:00
23.11.2016 | 17:25 | 4 000 Kč |