Ján Hála
V aleji u vody
Id: 264501
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, malba plošně drobně poškozena krakeláží, volné plátno, stav viz foto, oděrky na rámu, velmi raná práce, jasné rysy Engelmüllerovy školy, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2340x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
14 000 Kč