Jan Havlík
Papoušci
Id: 48502
tempera/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2778x
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 005 Kč