Jan Hinčica
Malý přístav
Id: 38101
tempera/karton, rozměr 39 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 63, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4296x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 700 Kč