Čas na serveru 13:00:26

Jan Honsa
Březiny v údolí Švarcavy

Id: 511205

Březiny v údolí Švarcavy

  •  / Březiny v údolí Švarcavy / Jan Honsa

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1381x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 50