Jan Honsa
České jaro
Id: 148403
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti akademického sochaře a medailéra Josefa Šejnosty (Litomyšl), konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2000x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
34 000 Kč