Jan Honsa
Chalupa z Borové
Id: 341503
olej/karton, rozměr 18 x 19 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno a datováno na zadní straně viz foto, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1536x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 001 Kč