Jan Honsa
Letní den pod hrušní
Id: 386902
olej/překližka, rozměr 24 x 19 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, překližka v ploše popraskaná
zobrazeno: 2874x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 48