Jan Honsa
Na pastvě
Id: 467301
olej/karton, rozměr 33 x 42,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 681x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč