Jan Honsa
Parková cesta
Id: 252405
olej/deska, rozměr 18 x 25 cm, neznačeno, poškozený novodobý rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1272x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 055 Kč