Jan Honsa
Podzim
Id: 74107
kombinovaná technika/olej/karton, rozměr 25,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2882x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 720 Kč