Jan Honsa
Roubenka pod rozkvetlým stromem
Id: 104109
olej/karton, rozměr 35,5 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, obraz ve zcela původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2547x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
22 500 Kč