Jan Honsa
Roubenky
Id: 313107
kombinovaná technika/akvarel/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1458x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč