Jan Honsa
Statek na samotě
Id: 124901
olej/plátno/karton, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu, přiloženo potvrzení pravosti PhDr. Mgr. M. Zachaře
zobrazeno: 1916x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
22 000 Kč