Jan Honsa
Z Českomoravské vysočiny
Id: 99403
olej/lepenka, rozměr 49 x 65,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2985x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 800 Kč