Jan Honsa
Z Velké Řetové
Id: 146606
olej/plátno, rozměr 51 x 67 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2421x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč