Jan Jansz. van Houthuysen - připsáno
Lesní cesta s pohledem na vzdálenou říční krajinu
Id: 461601
olej/dubová deska, rozměr 68 x 55 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 1833x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
39 100 Kč