Jan Jungling
Anestezioložka
Id: 233812
olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto,po
zobrazeno: 1342x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 400 Kč