Jan Jungling
Baletka
Id: 125603
olej/plátno, rozměr 54,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, otluky na rámu, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2108x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč