Jan Kaláb
Mini Originál
Id: 310902
akryl/plátno, rozměr cca 30 x 45 x 4 cm, značeno na zadní straně, jedná se o číslo 3 ze série 78, přiložen certifikát originality podepsaný autorem
zobrazeno: 21174x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 66