Jan Kanyza
Anatomie krajiny
Id: 472903
barevná litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 53,5 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2183x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč