Čas na serveru 02:43:43

Jan Kanyza
Citace a nápisy I (triptych)

Id: 505902

Citace a nápisy I (triptych)

  •  / Citace a nápisy I (triptych) / Jan Kanyza

kombinovaná technika/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, po

zobrazeno: 814x

Vyvolávací cena:
12 000

75 000