Jan Kanyza
Citace a nápisy II (triptych)
Id: 505903
kombinovaná technika/plátno, rozměr 115 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, po
zobrazeno: 2205x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
105 000 Kč