Čas na serveru 06:08:36

Jan Kanyza
Citace a nápisy III (triptych)

Id: 505904

  •  / Citace a nápisy III (triptych) / Jan Kanyza

kombinovaná technika/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně, po

zobrazeno: 1175x

Vyvolávací cena:
12 000

82 000

Příhozy: 60