Jan Kanyza
Faust
Id: 205401
kombinovaná technika/malba/koláž/plátno, rozměr 135 x 115 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 10411x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 108