Jan Kanyza
Někde v Provence
Id: 523701
akryl/plátno, rozměr 100 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 2527x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
119 000 Kč
Příhozy: 85