Čas na serveru 14:31:30

Jan Kanyza
Někde v Provence

Id: 523701

Někde v Provence

  •  / Někde v Provence / Jan Kanyza

akryl/plátno, rozměr 100 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 2445x

Vyvolávací cena:
12 000

119 000

Příhozy: 85