Jan Kanyza
Pomíjivost I
Id: 505909
kombinovaná technika/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně,po
zobrazeno: 2250x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
65 000 Kč
2024,05-1,14,21,05,00
minimální příhoz 1 000 Kč