Jan Kanyza
Pomíjivost I
Id: 505909
kombinovaná technika/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně,po
zobrazeno: 2786x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
67 000 Kč