Čas na serveru 13:24:06

Jan Kanyza
Pomíjivost II

Id: 505910

Pomíjivost II

  •  / Pomíjivost II / Jan Kanyza

kombinovaná technika/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně,po

zobrazeno: 1276x

Vyvolávací cena:
12 000

64 000