Jan Kanyza
Pozdě v noci
Id: 463402
akryl/plátno fixované na překližce, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 5191x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
134 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 98