Jan Kanyza
Roztržený dopis
Id: 88001
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, autorsky rámováno, majitel získal darem přímo od autora z výstavy pořádané v Berlíně 1990 viz foto
zobrazeno: 3911x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
33 000 Kč