Jan Kanyza
Tělo krajiny
Id: 519302
giclée tisk/ruční papír Velké Losiny, rozměr 42 x 29 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 727x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč