Jan Kavan
Čtenář
Id: 95706
kombinovaná technika/olej/koláž/plátno, rozměr 72 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1911x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 400 Kč