Jan Klír
Na okraji lesa
Id: 33804
olej/masonit, rozměr 32,5 x 32,5 cm, signováno na zadní straně, popsáno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1792x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
13.7.2016, 20:12:00
11.7.2016 | 21:44 | 1 800 Kč |