Jan Koblasa
Abstrakce
Id: 289605
kombinovaná technika/malba/dřevěná deska, rozměr 24 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popis včetně datace, poškozené autorské olištování, stav viz foto
zobrazeno: 2334x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč