Jan Koblasa
Bez názvu
Id: 193637
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 50,5 x 73 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1468x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč