Jan Koblasa
Kompozice
Id: 193654
strukturální grafika/papír, rozměr tisku 13,5 x 18 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno
zobrazeno: 1425x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč