Jan Koblasa
Kompozice
Id: 63201
lept/papír, velikost tisku 19,5 x 15,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole č. 42/100, původní stav, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2859x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč