Jan Koblasa
Milenci
Id: 330703
barvené dřevo, celková výška s podstavcem 30,5 cm, značeno monogramem a datováno na podstavci, stav viz foto
zobrazeno: 1961x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 000 Kč