Jan Koblasa
Slova Jeremiášova
Id: 154601
kombinovaná technika/koláž, rozměr díla 59 x 76,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, olištováno
zobrazeno: 2296x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 500 Kč