Jan Koblasa
Svoboda
Id: 534601
kombinovaná technika/papír, rozměr 51 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 218x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
2024,12-1,02,21,13,00
minimální příhoz 100 Kč