Jan Kodet
Sen
Id: 193658
kovový odlitek na dřevěné desce, celkový rozměr 12,7 x 31 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek
zobrazeno: 1366x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 300 Kč