Jan Kojan
Lávka přes potok
Id: 69612
olej/karton, rozměr 69 x 49 cm, signováno vpravo dole, původní stav, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 1819x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 200 Kč