Jan Kojan
Výlov rybníka
Id: 115117
olej/plátno, rozměr 45 x 70 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobně vymáčklé plátno, původní stav, PO
zobrazeno: 1837x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč